Aneta Kułakowska

radca prawny

Moja praca koncentruje się wokół doradztwa spółkom kapitałowym w bieżącej działalności oraz przedsiębiorcom prowadzącym działalność również w innych formach prawnych...
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

O mnie

Witam Cię na blogu zarząd w spółce akcyjnej. Poszukiwanie informacji z spółki akcyjnej sprawiło, że nieprzypadkowo trafiłeś w to miejsce. Liczę, że uda mi się zainteresować Cię tematyką i zatrzymać na dłużej ciekawymi wpisami.

Nazywam się Aneta Kułakowska i jestem radcą prawnym oraz od niedawna również blogerem. Od stycznia 2018 r. prowadzę bloga Zarząd w spółce z o.o. Od kilkunastu lat moja praca koncentruje się wokół doradztwa przedsiębiorcom w bieżącej działalności bez względu na jej formę prawną. W oparciu o zdobytą wiedzę i doświadczenie prawne oraz biznesowe, każdego dnia zajmuję się obsługą prawną i pomagam w zakładaniu, organizacji i prowadzaniu spółek i jednoosobowych działalności gospodarczych. Wspieram zarządy spółek i przedsiębiorców w bieżącej działalności, pomagam w rozwiązywaniu problemów prawnych oraz reprezentuję spółki przed sądami. Lubię swoją pracę i zawód, który wykonuję.

Prywatnie uwielbiam kawę i dobre powieści kryminalne. Kocham zwierzęta, a najbardziej moje koty. Jestem miłośniczką zdrowego i aktywnego trybu życia. Wolny czas spędzam aktywnie ćwicząc czy spacerując, ostatnio w towarzystwie mojego małego synka. Pomimo wymagającej pracy, na co dzień staram się jednak dbać o zachowanie równowagi w życiu zawodowym i prywatnym, tak aby czerpać jak najwięcej przyjemności z życia i pracy.

*****