Aneta Kułakowska

radca prawny

Moja praca koncentruje się wokół doradztwa spółkom kapitałowym w bieżącej działalności oraz przedsiębiorcom prowadzącym działalność również w innych formach prawnych...
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

O blogu

Czytelniku, witam Cię na moim blogu!

Cieszę się, że trafiłeś w to miejsce i liczę, że swoimi wpisami zachęcę Cię do śledzenia kolejnych postów na blogu.

Pomysł na stworzenie bloga o takiej tematyce zrodził się z moich zainteresowań, popartych wiedzą i kilkunastoletnim doświadczeniem zdobytym podczas świadczenia pomocy prawnej spółkom kapitałowym w okresie ostatnich kilkunastu lat. Moim celem jest dzielenie się praktyczną wiedzą, abyś Ty – mój Czytelniku – sprawnie przygotował się do pełnienia funkcji w zarządzie spółki akcyjnej oraz funkcjonowania spółki w otoczeniu zmieniających się przepisów prawnych.

Prowadzenie spółki akcyjnej w praktyce rodzi po stronie zarządu niejednokrotnie znacznie więcej problemów niż prowadzenie spółki z o.o.. Przyczynia się to do wielu problemów i wątpliwości, a przy okazji błędów. Często niestety błędów, których nie da się naprawić po czasie. Na blogu zamierzam pisać o tym jak uniknąć błędów i zbędnego ryzyka, jak prawidłowo wypełniać obowiązki oraz korzystać z przyznanych członkom zarządów praw. Jeśli więc jesteś członkiem zarządu spółki akcyjnej lub zastanawiasz się czy objąć zaproponowaną Ci funkcję w tym organie, to mój blog jest odpowiednim dla Ciebie miejscem do częstych odwiedzin. Z mojego bloga dowiesz się jak prowadzić spółkę akcyjną zgodnie z prawem, jak dopełnić wszystkich formalności prawidłowo i terminowo oraz nie narażać się na odpowiedzialność. Blog ten ma za zadanie edukować i być się wsparciem merytorycznym głównie dla członków zarządów spółek akcyjnych.

Zapraszam Cię Czytelniku do lektury bloga oraz komentowania. Będę wdzięczna za zgłaszanie interesującej Cię tematyki.

*****